Ostrava: 604 700 610, 724 212 412
Frýdek-Místek: 601 334 949

Naše služby

Co děláme

Výměna autoskel zdarma !

Pokud je škoda je hrazena z povinného ručení, havarijního pojištění či z připojištění čelního skla, tak v naprosté většině případů máte vše ZDARMA. Vyřešíme vzniklou situaci s pojišťovnou za Vás, pouze s minimálním papírováním, jednoduše a rychle.
Vše, co musíte udělat, je přivézt Vaše auto do Autosklo Ostrava Poruba s.r.o. a ostatní vyřídíme za Vás. Nemusíte dokonce ani vyplňovat formulář o nehodě, pokud přijedete s viníkem přímo k nám. Vše vyřídíme za Vás, jelikož spolupracujeme se všemi pojišťovnami působícími v České republice.

Potřebné doklady (u výměny z pojištění či připojištění):

  • řidičský průkaz
  • technický průkaz vozidla
  • plnout moc (ke stažení zde)
  • doklad o povinném ručení
  • pojistnou smlouvu

Pneuservis a klimatizace

Nově Vám v Autosklo Ostrava Poruba s.r.o. nabízíme i služby pneuservisu. Cena za výměnu všech 4 kol je u plechových disků již od 400 Kč, u hlinikových kol od 500 Kč. Cena za opravy defektů je dle rozsahu poškození.

Dále Vám nabízíme plnění klimatizací za cenu již od 500 Kč, včetně možností zjištění úniku chladícího plynu dusíkem.

Veškeré služby jsou ihned, na počkání.
*pneuservis pouze na pobočce v Ostravě

Čištění interiéru

Nabízíme Vám možnost profesionálního vyčištění interiéru, mokrou i suchou cestou. A to v ceně již od 150 Kč!

Oprava prasklin autoskel

Prasklina nemusí vždy nutně vést ke konvenční výměně autoskla. Opravu praskliny čelního skla z připojištění Vám pojišťovna zaplatí, dokonce bez nutnosti hradit spoluúčast. Pomocí kvalitních nástrojů se dá opravou praskliny do 1 hodiny dosáhnout obnovení původní pevnosti a stability autoskla.

Tónování autoskel

Nabízíme Vám možnost tónování autoskel za použití tónovací fólie. Tónovací fólie se instalují na vnitřní stranu skla, a pro jejich instalaci není potřeba autoskla z vozu demontovat.

Je možno ztmavit veškerá skla s výjimkou čelního skla, kde je tato možnost omezená. Na čelní sklo je možno instalovat protisluneční pruh, který sníží možnost oslnění řidiče.

Cena za tónování záleží na typu auta a s tím spojené náročnosti instalace, a taktéž na zvolené fólii. Pro informace o ceně nás prosím kontaktujte, rádi Vám připravíme předběžnou kalkulaci.

Leptání VIN kódů

Dále Vám nabízíme leptání VIN kódů na skla vozidla metodou VIN-MARK (účinnější metoda než pískování). Metodika a postup značení skel VIN-MARK je schválen Ministerstvem dopravy České republiky pod číslem certifikátu 2594.