Tónování autoskel a leptání VIN kódů

Nabízíme Vám možnost tónování autoskel za použití tónovací fólie. Tónovací fólie se instalují na vnitřní stranu skla, a pro jejich instalaci není potřeba autoskla z vozu demontovat.


Je možno ztmavit veškerá skla s výjimkou čelního skla, kde je tato možnost omezená. Na čelní sklo je možno instalovat protisluneční pruh, který sníží možnost oslnění řidiče.


Cena za tónování záleží na typu auta a s tím spojené náročnosti instalace, a taktéž na zvolené fólii. Pro informace o ceně nás prosím kontaktujte telefonicky či přes e-mailový formulář, rádi Vám připravíme předběžnou kalkulaci.


Dále Vám nabízíme leptání VIN kódů na skla vozidla metodou VIN-MARK (účinnější metoda než pískování). Metodika a postup značení skel VIN-MARK je schválen Ministerstvem dopravy České republiky pod číslem certifikátu 2594.

Váš e-mail:
Odeslat zprávu
24.1.2017 Dárek k výměně autoskla

Výměna autoskla z povinného ručení či připojištění je u nás ZDARMA. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na trhu a nejenom že výměna je pro Vás zdarma a vše s pojišťovnou vyřídíme za Vás, ale od nás navíc dostanete dárek! Hodnota dárku začíná na 500 Kč (např. kontrola a vyčištění klimatizace), a zvyšuje se dle třídy vozu.